English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Navylynx

Statistieken sinds 21 Mrt 2004, 11:07
Overzicht van 09 Okt 2026, 16:23:50 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 54.106
Totaal aantal views : 219.349
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 4.05
Drukste dag op 16 Mei 2026 met 485 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 0 (prognose : 0) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 3 (prognose : 4) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
30 Sep01:09:46NetwerkKpn
30 Sep02:14:35NetwerkKpn
30 Sep02:29:56China178.128.145.x
30 Sep02:58:00NetwerkKpn
30 Sep22:20:51China167.148.117.x
01 Okt06:45:48China150.241.237.x
01 Okt22:47:57NetwerkKpn
02 Okt07:42:23Onbekend216.73.216.x
02 Okt13:59:43NetwerkKpn
03 Okt08:06:31China146.190.208.x
04 Okt02:13:17China64.227.9.x
04 Okt17:51:01NetwerkKpn
05 Okt08:34:44VS47.82.11.x
06 Okt21:45:49Verenigd KoninkrijkThreembb
07 Okt22:16:55Verenigd KoninkrijkThreembb


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
22 Sep022
24 Sep022
26 Sep0318
27 Sep011
28 Sep013
29 Sep0411
30 Sep059
01 Okt025
02 Okt023
03 Okt011
04 Okt022
05 Okt011
06 Okt011
07 Okt012
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
202703152603


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 280740793
Week 290498736
Week 300325411
Week 310110128
Week 32088100
Week 3302730
Week 3405178
Week 3502645
Week 3602549
Week 370841
Week 38066
Week 390924
Week 4001734
Week 41034
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep01661.712
Okt01853.085
Nov01411.699
Dec01431.034
Jan02171.991
Feb05.5746.896
Mrt01.8471.853
Apr04.0654.068
Mei07.8828.107
Jun03.7214.227
Jul02.2962.752
Aug0223292
Sep050127
Okt01015
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20133526051.707
20143377862.219
20151737922.352
20162216721.849
20171633912.492
20187101.25117.310
20196871.16817.900
20201.0911.63829.434
20215511.12116.109
20221799797.023
20232641.27210.125
20244322.09020.616
202562.04018.857
2026025.88530.328
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
04111825


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.57%2.72%1.72%
01:00 - 01:591.36%2.31%1.61%
02:00 - 02:591.34%2.33%1.50%
03:00 - 03:591.39%2.57%1.71%
04:00 - 04:591.20%2.37%1.99%
05:00 - 05:590.85%2.21%1.22%
06:00 - 06:591.70%2.78%1.52%
07:00 - 07:593.10%3.76%2.40%
08:00 - 08:594.07%4.31%3.33%
09:00 - 09:595.11%4.42%4.03%
10:00 - 10:594.35%4.71%3.70%
11:00 - 11:594.29%4.52%4.10%
12:00 - 12:594.21%4.69%4.12%
13:00 - 13:593.69%4.45%3.96%
14:00 - 14:594.43%4.87%4.60%
15:00 - 15:595.01%5.00%4.59%
16:00 - 16:595.47%5.14%5.64%
17:00 - 17:596.38%5.13%5.07%
18:00 - 18:597.45%5.49%5.76%
19:00 - 19:598.16%5.62%8.02%
20:00 - 20:598.68%6.35%10.66%
21:00 - 21:597.36%5.93%10.04%
22:00 - 22:595.51%4.88%5.74%
23:00 - 23:593.32%3.42%2.97%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag14.90%13.81%13.72%
Dinsdag14.99%14.09%13.20%
Woensdag14.08%14.00%13.63%
Donderdag13.70%14.81%14.56%
Vrijdag14.27%14.68%14.70%
Zaterdag12.51%13.69%13.16%
Zondag15.54%14.92%17.02%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap