English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Thuispagina van Roelof Koekoek

Statistieken sinds 25 Mei 2015, 10:58
Overzicht van 09 Okt 2026, 15:25:40 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 17.825
Totaal aantal views : 26.873
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 1.51
Drukste dag op 14 Nov 2018 met 176 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 2 (prognose : 3) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 16 (prognose : 21) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
05 Okt16:25:08NederlandZiggo
05 Okt23:28:18NederlandZiggo
06 Okt03:30:35VS149.57.191.x
06 Okt13:42:25Nederland185.239.171.x
06 Okt15:47:29NederlandZiggo
06 Okt17:25:10NederlandZiggo
07 Okt03:15:25CommercieelApple
07 Okt12:29:41NederlandZiggo
07 Okt13:19:21NederlandZiggo
07 Okt23:46:52NederlandZiggo
08 Okt11:43:38CommercieelColocrossing
08 Okt14:15:49NederlandZiggo
08 Okt21:22:44Onbekend74.7.229.x
09 Okt13:46:16VS94.20.141.x
09 Okt15:01:30NederlandZiggo


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
26 Sep033
27 Sep011
28 Sep045
29 Sep066
30 Sep024
01 Okt023
02 Okt055
03 Okt011
04 Okt011
05 Okt034
06 Okt046
07 Okt045
08 Okt033
09 Okt023
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
300613212805


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 2802123
Week 2902230
Week 3001922
Week 3102230
Week 3201521
Week 3301923
Week 3402831
Week 3502734
Week 3601920
Week 3701722
Week 3802021
Week 3902732
Week 4002125
Week 4101621
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep04555
Okt03439
Nov05069
Dec04050
Jan03539
Feb03648
Mrt06392
Apr04972
Mei082105
Jun095112
Jul087111
Aug097120
Sep093108
Okt02531
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20151.3062.1423.906
20161.7522.6434.343
20171.4512.3703.653
20181.2832.4133.603
20196961.6292.391
20208921.5232.227
20216771.3661.939
20226041.1681.657
2023462739864
2024448666808
20254504644
20260662838
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1522


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:594.37%3.39%3.70%
01:00 - 01:590.87%1.18%1.08%
02:00 - 02:590.13%0.48%0.41%
03:00 - 03:590.07%0.59%0.48%
04:00 - 04:590.09%0.59%0.45%
05:00 - 05:590.11%0.41%0.30%
06:00 - 06:590.26%0.68%0.57%
07:00 - 07:590.41%0.81%0.79%
08:00 - 08:591.73%1.99%1.84%
09:00 - 09:592.20%2.83%2.74%
10:00 - 10:599.96%7.78%6.79%
11:00 - 11:5911.34%8.75%7.98%
12:00 - 12:597.54%7.05%7.06%
13:00 - 13:596.80%7.09%7.13%
14:00 - 14:595.78%6.45%6.72%
15:00 - 15:596.53%7.05%7.44%
16:00 - 16:596.58%6.99%7.50%
17:00 - 17:595.89%5.90%5.95%
18:00 - 18:593.01%3.67%3.79%
19:00 - 19:595.17%5.14%5.17%
20:00 - 20:594.66%5.13%5.20%
21:00 - 21:594.76%5.03%5.28%
22:00 - 22:595.49%5.51%5.83%
23:00 - 23:596.25%5.49%5.80%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag14.75%15.05%15.13%
Dinsdag15.46%15.88%16.00%
Woensdag18.18%17.88%18.16%
Donderdag14.45%15.49%15.32%
Vrijdag16.16%14.82%14.66%
Zaterdag9.75%10.05%9.81%
Zondag11.25%10.82%10.92%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap