English Nederlands
 

Mijn account Statistieken Verkeer

CheckStat free statistieken voor Autorijschool Andre

Statistieken sinds 18 Okt 2016, 13:32
Overzicht van 09 Okt 2026, 16:14:18 (+2 GMT)


 Overzichtinfo | top

Totaal aantal bezoekers : 28.562
Totaal aantal views : 70.374
Gemiddeld aantal views per bezoeker : 2.46
Drukste dag op 20 Jun 2023 met 38 bezoekers.
Totaal aantal bezoekers vandaag : 8 (prognose : 14) .
Totaal aantal bezoekers deze week : 45 (prognose : 65) .


 Laatste 15 bezoekersinfo | top

 datumtijdLand van herkomstHostnaam
08 Okt07:43:32NederlandGlasoperator
08 Okt08:40:37BelgiëTelenet
08 Okt09:40:18Nederland178.230.77.x
08 Okt13:55:55NetwerkKpn
08 Okt14:39:54NederlandGlasoperator
08 Okt15:37:04NetwerkKpn
08 Okt17:16:35CommercieelGoogleusercontent
09 Okt00:39:16NederlandZiggo
09 Okt02:19:08China43.135.142.x
09 Okt02:34:55China43.166.130.x
09 Okt02:44:56China170.106.84.x
09 Okt09:10:04NederlandZiggo
09 Okt09:29:30NederlandGlasoperator
09 Okt10:42:59NederlandZiggo
09 Okt11:12:08NetwerkKpn


 Verkeer per daginfo | top

dagherbez.bezoekersviews
26 Sep046
27 Sep068
28 Sep01116
29 Sep047
30 Sep0816
01 Okt0816
02 Okt0711
03 Okt024
04 Okt0914
05 Okt0710
06 Okt0817
07 Okt01436
08 Okt0815
09 Okt0816
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
310714212805


 Verkeer per weekinfo | top

weekherbez.bezoekersviews
Week 28069136
Week 2903871
Week 3004996
Week 3103562
Week 3203038
Week 3303267
Week 3403785
Week 35044102
Week 3603986
Week 37054119
Week 38053104
Week 3905298
Week 4004984
Week 4104594
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
020916233037


 Verkeer per maandinfo | top

maandherbez.bezoekersviews
Sep0184352
Okt0185416
Nov0191338
Dec0161268
Jan0208389
Feb0206358
Mrt0205374
Apr0254406
Mei0296434
Jun0227543
Jul0223452
Aug0156318
Sep0217434
Okt071139
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
070209041106


 Verkeer per jaarinfo | top

jaarherbez.bezoekersviews
20161717332.189
20171.0474.07711.207
20189293.77310.277
20196603.1098.097
20206503.0387.683
20214022.3795.764
20223772.1335.393
20233562.2385.269
20244062.9036.612
202562.1164.036
202602.0633.847
 
  herbez.     bezoekers     views    alle  
1623


 Gemiddeld verkeer per uurinfo | top

uurherbez.bezoekersviews 
00:00 - 00:591.22%1.68%1.33%
01:00 - 01:590.54%0.95%0.82%
02:00 - 02:590.26%0.79%0.61%
03:00 - 03:590.16%0.59%0.39%
04:00 - 04:590.12%0.59%0.39%
05:00 - 05:590.20%0.66%0.48%
06:00 - 06:590.66%1.18%0.91%
07:00 - 07:591.94%1.92%1.57%
08:00 - 08:593.50%3.19%2.83%
09:00 - 09:594.86%4.88%4.69%
10:00 - 10:596.08%5.75%5.70%
11:00 - 11:597.15%6.34%6.39%
12:00 - 12:596.89%6.73%6.60%
13:00 - 13:596.99%6.44%6.37%
14:00 - 14:596.43%6.17%6.28%
15:00 - 15:597.27%6.76%7.16%
16:00 - 16:596.91%6.81%7.35%
17:00 - 17:596.16%6.05%6.09%
18:00 - 18:596.65%6.32%6.58%
19:00 - 19:596.67%6.36%6.66%
20:00 - 20:596.02%6.21%6.42%
21:00 - 21:595.92%5.88%6.48%
22:00 - 22:594.78%4.91%5.20%
23:00 - 23:592.62%2.86%2.70%


 Gemiddeld verkeer per weekdaginfo | top

weekdagherbez.bezoekersviews 
Maandag17.41%16.59%17.46%
Dinsdag17.31%16.30%16.34%
Woensdag16.11%16.22%16.45%
Donderdag14.81%14.94%15.00%
Vrijdag13.75%13.90%13.87%
Zaterdag10.47%10.78%9.95%
Zondag10.15%11.27%10.93%


Copyright © 1999-2017 CheckStat, Alle rechten voorbehouden. Lees onze voorwaarden, privacy verklaring, disclaimer, sitemap